top of page

PSYCHOSOMATICKÁ PORADNA

Pomocí relaxačních technik Vás naučíme, jak snížit napětí v těle a pociťovaný stres. Osvojíte si schopnost zmírnit úzkostné a panické stavy a zařadit relaxaci do svého dne. Pomůžeme Vám odstranit psychosomatické problémy, které Vám znepříjemňují život (bolesti hlavy, tíseň na hrudi, nadměrné pocení, bušení srdce, zažívací problémy, nechutenství či nespavost). Využíváme Jacobsonovu progresivní svalovou relaxaci, autogenní trénink, vizualizaci, dechové a mindfulness techniky a bioenergetická cvičení.

Na provázenou relaxaci můžete docházet dlouhodobě nebo Vás to během pár sezení naučíme.

meditující
aromatické oleje

AROMATERAPIE

Aromaterapie je metoda, která využívá účinků přírodních esenciálních olejů pro zlepšení fyzické a duševní pohody člověka. Rádi Vám vysvětlíme blahodárné účinky esenciálních olejů, které se získávají z rostlin. Poradíme, jak nejlépe využít aromaterapii k docílení uvolnění různých duševních stavů.


Individuální konzultace 

Seznámení s esenciálními oleji a nalezení vhodného řešení na míru. Pomoc při úzkostí, přepracování, puštění kontroly, uvolnění atd.


Skupinová konzultace

Přednáška o aromaterapii jako takové, představení jednotlivých olejů, příklady pro využití v každodenním životě.

AromaTouch technika 

relaxační aroma masáž zaměřená na uvolnění stresu, posílení imunity, snížení toxické zátěže organismu, redukce zánětlivých procesů v těle, obnovení rovnováhy autonomního nervového systému.

bottom of page